TAO pályázat 2013

BRAVÚROS DÖNTETLEN A HALADÁS ELLEN IDEGENBEN

2020. november 05. 09:44:56

BOZSIK EGYESÜLETI SZENTGOTTHÁRDON (U-7-9)

Bravúros döntetlent játszott az U-14-es korosztályos csapat a megyei korosztályos bajnokságban a HALADÁS VSE vendégeként Szombathelyen. A listavezető szerezte meg a vezetést nagyon hamar, de rövid időn belül kiegyenlített a körmendi csapat Papp Ádám góljával.Ez maradt a végeredmény is.

HALADÁS VSE - KÉK SÜNIK ULC

1:1 (1:1)

BOZSIK tornák Szentgotthárdon

2020. november 02. 10:10:29
A HALADÁS ellen játszik az U-14-es csapat

Lezajlottak a BOSZIK EGYESÜLETI TORNÁK őszi 4. tornái Szentgotthárdon a z elmúlt hétvégén, az őszi szünet előtti hétvégén szombaton és vasárnap.
A ködös időben nem játszottak rosszul a gyerekek. A sok hiányzó miatt (másik csapatoknál) valamivel rövidebbek voltak a mérkőzések. Így különdíjat egy csapatban sem osztottak. Minden korosztály kitett magáért.

AZ U-7-ES CSAPAT

AZ U-9-ES CSAPAT

Győzelem az U-14-es bajnokságban

2020. október 22. 11:01:51
BOZSIK Szentgotthárdon

Győzött az U-14-es korosztályos csapat hazai pályán a Nádasd ellen. A gyerekek nagyon motiváltan fociztak. Igaz hamar hátrányba kerültek, de aztán felpörögtek és megérdemelten nyertek.

KÉK SÜNIK ULC - NÁDASD

3:1 (1:1)

Kék Sünik ULC:

Kónya Attila - Kónya Péter – Nagy Bendegúz –

Futsal bajnokság U-11 Répcelak

2020. október 20. 10:11:06
Az U-14-es csapat kikapott Csákánydoroszlóban, a Nádasd lesz a következő ellenfél

Sajnos vereséget szenvedett az U-14-es csapat Csákánydoroszlóban a megyei korosztályos bajnokságban. Már az első fékidőben eldőlt a meccs. Míg a 2. félidőben valamit javult a fiúk játéka, de sima vereséget szenvedtek 4:0 arányban. A csapatból csak Perjési Levente játékát lehetett kiemelni.

Az idei szezonban az U-11-es korosztályos csapat benevezett

BOZSIK Szentgothárdon U-11-13 3. torna

2020. október 13. 10:32:44
Csákánydoroszlóban játszik az U-14-es csapat

Lezajlott az U-11-es és az U-13-as BOZSIK 3. torna Szentgotthárdon az elmúlt hétvégén. Az időjárás nem volt kegyes a gyerekekhez. A hidegben és a nagy ködben lezajlott tornán nem az életük legjobbját nyújtották a fiúk.
Az U-11-es korosztályban Sövegjártó Dánielt az U-13-as korosztályban Farkas Zoltánt lehetett jobb teljesítményéért kiemelni.

Győzőtt az U-14-es csapat

2020. október 08. 09:38:43

Magabiztos játékkal nyert az U-14-es korosztályos csapat hazai pályán a Táplánszentkereszt ellen megyei bajnokságban. Már az első félidőben eldöntötték a találkozó sorsát. Az egyre javuló játékban Boros Ádám, Rédecsi Olivér, Joó Barnabás és Papp Ádám játékát lehet kiemelni.

KÉK SÜNIK ULC - TÁPLÁNSZENTKERESZT

3:0 (3:0)

Kék

Győzött az U-14-es csapat

2020. október 06. 11:12:33
BOZSIK U-7-9 Szentgotthárdon

Könnyed győzelemnek indult az U-14-es csapat vendégjátéka Szarvaskenden, aztán nagyon szoros lett a vége! Három góllal is vezettek a fiúk, majd megtorpantak. Végül egy gólos győzelem született csak.

SZARVASKEND - KÉK SÜNIK ULC

3:4 (1:3)

Kónya Attila – Nagy Bendegúz –

BOZSIK Szentgotthárdon

2020. szeptember 22. 10:24:50
Az U-14-es csapat a Vasvár ellen játszik

A  szombaton Szentgotthárdon lezajlott Bozsik fesztiválon nagyon büszke voltam minden kis focistánkra, akik szívüket lelküket kitették a pályán. Hivatalosan ugyan nem számolnak eredményt, de had jelezzem, hogy mind az U-9-es és mind az U-7-es csapatunk minden meccsét megnyerte. Mivel ezekben a korosztályokban nincs oklevél

Nagy arányú győzelem az U-14-es bajnokságban

2020. szeptember 18. 09:17:07
U-7 és U-9-es BOZSIK Szentgotthárdon

Nagy arányú győzelmet aratott az U-14-es korosztályos csapat a megyei bajnokságban Egyházasrádócon. Már az első percben megszerezte a vezetést a csapat. A találkozó többi részében is erőszakosan, gól erősen focizott. Így teljesen megérdemelten nyert ilyen különbséggel is! A csapatból Perjési Levente, Boros Ádám és László Csaba játszott átlagon felül.

BOZSIK SZENTGOTTHÁRDON

2020. szeptember 14. 16:14:49
Az U-14-es csapat Egyházasrádócon szeretne javítani

Lezajlott a BOZSIK EGYESÜLETI PROGRAM  őszi első tornája Szentgotthárdon. Az U-11-es korosztály még nehezen lendült játékba. Viszont az U-13-as korosztály szép perceket szerzett és néha tetszetősen játszott. Az U-11-es korosztályból Simon Noel volt, aki átlagon felül teljesített. Míg az U-13-as korosztályban Perjési Levente játszott átlagon felül.