TAO pályázat 2013

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 előre
BRAVÚROS DÖNTETLEN A HALADÁS ELLEN IDEGENBEN
BOZSIK EGYESÜLETI SZENTGOTTHÁRDON (U-7-9)Bravúros döntetlent játszott az U-14-es korosztályos csapat a megyei korosztályos bajnokságban a HALADÁS VSE vendégeként Szombathelyen. A listavezető szerezte meg a vezetést nagyon hamar, de rövid időn
BOZSIK tornák Szentgotthárdon
A HALADÁS ellen játszik az U-14-es csapatLezajlottak a BOSZIK EGYESÜLETI TORNÁK őszi 4. tornái Szentgotthárdon a z elmúlt hétvégén, az őszi szünet előtti hétvégén szombaton és vasárnap.A ködös időben nem játszottak rosszul a gyerekek. A sok hiányzó miatt (másik csapatoknál) valamivel rövidebbek voltak a mérkőzések. Így különdíjat egy csapatban sem osztottak.
Győzelem az U-14-es bajnokságban
BOZSIK SzentgotthárdonGyőzött az U-14-es korosztályos csapat hazai pályán a Nádasd ellen. A gyerekek nagyon motiváltan fociztak. Igaz hamar hátrányba kerültek, de aztán felpörögtek és megérdemelten nyertek. KÉK SÜNIK ULC - NÁDASD  3:1 (1:1)  Kék Sünik
Futsal bajnokság U-11 Répcelak
Az U-14-es csapat kikapott Csákánydoroszlóban, a Nádasd lesz a következő ellenfélSajnos vereséget szenvedett az U-14-es csapat Csákánydoroszlóban a megyei korosztályos bajnokságban. Már az első fékidőben eldőlt a meccs. Míg a 2. félidőben valamit javult a fiúk játéka, de sima vereséget
BOZSIK Szentgothárdon U-11-13 3. torna
Csákánydoroszlóban játszik az U-14-es csapatLezajlott az U-11-es és az U-13-as BOZSIK 3. torna Szentgotthárdon az elmúlt hétvégén. Az időjárás nem volt kegyes a gyerekekhez. A hidegben és a nagy ködben lezajlott tornán nem az
Győzőtt az U-14-es csapat
BOZSIK Szentgotthárdon Magabiztos játékkal nyert az U-14-es korosztályos csapat hazai pályán a Táplánszentkereszt ellen megyei bajnokságban. Már az első félidőben eldöntötték a találkozó sorsát. Az egyre javuló játékban Boros Ádám, Rédecsi
Győzött az U-14-es csapat
BOZSIK U-7-9 SzentgotthárdonKönnyed győzelemnek indult az U-14-es csapat vendégjátéka Szarvaskenden, aztán nagyon szoros lett a vége! Három góllal is vezettek a fiúk, majd megtorpantak. Végül egy gólos győzelem született csak. SZARVASKEND - KÉK SÜNIK
BOZSIK Szentgotthárdon
Az U-14-es csapat a Vasvár ellen játszik A  szombaton Szentgotthárdon lezajlott Bozsik fesztiválon nagyon büszke voltam minden kis focistánkra, akik szívüket lelküket kitették a pályán. Hivatalosan ugyan nem számolnak eredményt, de had jelezzem, hogy mind
Nagy arányú győzelem az U-14-es bajnokságban
U-7 és U-9-es BOZSIK SzentgotthárdonNagy arányú győzelmet aratott az U-14-es korosztályos csapat a megyei bajnokságban Egyházasrádócon. Már az első percben megszerezte a vezetést a csapat. A találkozó többi részében is erőszakosan, gól erősen
BOZSIK SZENTGOTTHÁRDON
Az U-14-es csapat Egyházasrádócon szeretne javítaniLezajlott a BOZSIK EGYESÜLETI PROGRAM  őszi első tornája Szentgotthárdon. Az U-11-es korosztály még nehezen lendült játékba. Viszont az U-13-as korosztály szép perceket szerzett és néha tetszetősen játszott. Az U-11-es korosztályból
Elkezdődött az U-14-es szezon
Vereség az U-14-bem, Kezdődik a BOZSIKNem várt vereséget szenvedett az U-14-es csapat a szezon nyitó hazai mérkőzésen. A megfiatalodott csapat nagyon rosszul és sok hibával játszott a szezon első mérkőzésén
Minden korosztály elkezdte az edzéseket
Az óvodások is a színpadonMár 3 hete, hogy edzenek a gyerekek a hosszú leállás alatt. Minden korosztály dolgozik már.A KÉK SÜNIK ULC legkisebb korosztálya is (U-7) elkezdet a munkát az új idényben a Kék
ÉVZÁRÓ 2020
Évzáró a 2019/2020-as szezonFelemás év zárását bonyokította le az egyesület 2020. június 19-én az Alsóberki labdarúgó pályán. A koronavírus miatt befejezetlen bajnokság, BOZSIK PROGRAM ellenére jó hangulatú záron vettek részt a gyerekek és
RENDBERAKTUK AZ ALSÓBERKI PÁLYÁT
Nagy szülői segítségSzombati nappal befejeződött az Alsóberki labdarúgó pálya és környzetének rendberakása. A KÉK SÜNIK ULC az elmúlt évben a TAO pályázat keretében 9 millió forintért felújítatta az öltözőket! A
Tornák Nádasdon, Ausztriában
U-7-es torna Nádasdon, BOZSIK SzentgotthárdonNádasdon rendeztek tornát 02. 22-én, pénteken. Az U-9-es csapat a 4. helyen végzett. Az U-11-es csapat ezüstérmes lett.Az ausztriai Ilzben tornázott az U-13-as csapat. egy meccs kivételével jól játszottak a
JUBILEMUMI BÁL
20 ÉVES AZ EGYESÜLETTovábbi képek az egyesület Honlapján/Képtár/ 20 éves jubileumi bál alatt találhatóak.
Tisztelt Hölgyem/ Uram!    KÉK SÜNIK UTÁNPÓTLÁS LABDARÚGÓ CLUB   A GYEREK SZERVEZET 2000. májusában lett bejegyeztetve a cégbíróságon. Az egyesület célja, hogy 6-14 éves gyerekeknek biztosítson a labdarúgás sportágban olyan körülményeket,
KÉK SÜNIK ULC TORNÁK
   Kék Sünik ULC Labdarúgó Tornák  egy arany, egy ezüst, két negyedik hely     Ebben az évben rendezte 24. alkalommal körmendi Kék Sünik ULC hagyományos labdarúgó tornáit 2020. február 8-9.-én a körmendi sportcsarnokban. A 20 éves utánpótlás egyesület tornáin
TORNAGYŐZELEM GERSEKARÁTON
Kék Sünik ULC Tornák a hétvégénGersekaráton rendezett KÖLYÖK KUPÁN a Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola III. korcsoportos (Kék Sünik ULC-re épülő) labdarúgó csapata veretlenül végzett az első helyen. A torna gólkirálya Szakasics
BOZSIK FUTSAL SZENTGOTTHÁRDON
Torna GersekarátonSzentgotthárdon rendezték a Bozsik futsal hétvégi fordulóját. Az U-13 csapatból Kraller Partik vehetett át oklevelet jó játékáért. Gratulálunk!Az U-11 csapat tagjai Szentgotthárdtól 1:0-ás vereséget szenvedtek, Pankasz ellen 3:1 (Kovács