TAO pályázat 2013

Kölyök Liga győzelem veretlenül

2007. november 01. 09:55:48  nyomtatási kép

Nyert a serdülő és az U-12-es csapat is

A Kölyök Liga bajnokságban az U-10-es (1998) csapat veretlenül nyerte a szombathelyi fordulót. A legnagyobb csatát a Lurkóval vívták. Az eredmény 2:1 lett a Kék Sünik ULC javára. A csapatban Veszprémi Bence, Sály Károly, Tóth Dávid , Szőke Attila és Murai Gábor játszott kíválóan. Az Ajka, Pápa és a Sopron ellen is sziporkáztak a fiúk és így megérdemelten nyerték ezt a fordulót minden ellenfelüket legyőzve.

Az U-12-es (1996) korosztály szintén a Kölyök Liga bajnokságtban a Mosonmagyaróvár csapatát fogadta hazai pályán. Az első félidőben már 4:0-ra vezettek a körmendi gyerekek. A második félidőben aztán leálltak a fiúk és több egyéni hiba után felhozták az ellenfelet. A mérkőzés végére megint magukra találtak és magabiztosan nyertek. Külön öröm, hogy a csapatban pályára lépett három 1998-as születésű gyerek is, Sály Péter, Doktor Péter és Tóth Dávid, akik nem okozotak csalódást.

Kék Sünik ULC-Mosonmagyaróvár

6:2 (4:0)

Kék Sünik ULC:

Tóth-Dedics-Farkas-Tutkovics-Németh-Horváth-Lengyel-Törő-Dedics-Papp-Doktor.

Csere: Sály, Horváth D.,Tóth .

Góllövők: Doktor, Törő, Horváth, Lengyel, Papp, (öngól)

A Kék Sünik ULC-AVIA serdülő labdarúgócsapata Magyarszecsődön a Csákánydoroszló csapatát fogadta. A mérkőzés tétje az volt, hogy a körmendi gyerekek ki tudják-e kiköszörülni az Egyházasrádóc elleni döntetlent. Sikerült. A csapat nagyon motíváltan játszott és gólzáporos győzelmet aratott.

Kék Sünik ULC-AVIA-Csákánydoroszló

13:0  (4:0)

Vezette: Elek Tibor

Kék Sünik ULC-AVIA:

Szakály-Pránder- Berta-Gampel-Nagy-Vilics-Francz-Fenyvesi-Doktor-Gergely-Pesti.

Csere: Nagy, Horváth, Hegedűs, Kis-Nemes.

Góllövők: Hegedűs (3), Fenyvesi (4), Pesti (2), Nagy Patrik , Gergely, Francz (2).

A csapat a következő fordulóban Balogunyomba utazik november 3-án szombaton bajnoki mérkőzésre.

Kezdési időpont: 10. 00