Nehéz győzelem a serdülő bajnokságban

nyomtatási kép

Második az U-11-es csapat

Nehéz győzelmet szerzett a Kék Sünik ULC-AVIA serdülő csapata a Szentgotthárd ellen. Az első félidóben még a vendégcsapat vezetett egy góllal. A körmendi gyerekek nagyon erőtlenül és fásultan játszottak. A második félidőben aztán magához tért a társság. Gyorsan egyenlítettek, majd elléptek három góllal a vendégektől. Fenyvesi Miklós, Nagy Patrik 2-2 gólt szerzett, míg Gergely János talált be a végén a kapuba. A csapatból talán Gergely János és Berta Péter játzott valamivel jobban.

KÉK SÜNIK ULC-AVIA - SZENTGOTTHÁRD VSE

5: 3 (1:2)

Kék Sünik ULC:

Tóth Benjamin - Berta Péter - Nagy Patrik -Horváth Richárd ( Nemes Péter) - Dedics Alex (Horváth Alfréd) - Horváth Dávid ( Horváth Martin) - Doktor István( Lengyel Bence) - Vilics Bálint - Gergely János - Fenyvesi Miklós - Kis-Nemes Máté.

Góllövők:

Fenyvesi Miklós (2)

Nagy Patrik (2)

Gergely János

Jók:

Gergely János, Berta Péter.

Az U-11-es (1998) korosztály második helyen végzett a Rendészeti Szakközépiskola (reméljük nem lesz blőle baj) tornacsarnokában rendezett labdarúgó tornán.