Serdülős bajnoki győzelmek

nyomtatási kép

Két meccs, két győzelem

Továbbra is esélyes a bajnoki cím megnyerésére a Kék Sünik ULC-AVIA serdülő labdarúgó csapata. A héten két mérkőzést is játszott a csapat. Május 14-én csütörtökön a Körmendi FC csapatát verték 4:1 arányban. Ezt az elmaradt mérkőzést nehezen nyerte meg a társaság. Viszont szombaton már magabiztosan verte a Csákánydoroszló együttesét. A 11:4-re megnyert találkozón már 10 perc elteltével 3:0-ra vezettek a körmendi gyerekek. Aztán kiengedtek. Igaz a félidő végére már 6 góllal vezettek. A második félidőben már nem volt olyan motívált a társaság. A nagy gólkülönbségű győzelemhez azonban most ez is elég volt. A csapatból Fenyvesi Miklós 4, Kis-Nemes Máté 3, Horváth Richárd 2 gólt szerzett. Betalált még Doktor István és Horváth Dávid is.