TAO pályázat 2013

Nagyon értékes 4. hely Székesfehérváron

2011. március 22. 09:33:42  nyomtatási kép

Rangadót játszik a serdülő csapat szombaton

Nagyon értékes negyedik helyet szerzett az U-11-es (2000) korosztály Székesfehérváron szombaton. A Főnix-Gold elnevezésű nemzetközi tornán kilenc csapat vett részt. mindenki játszott mindenkivel a tornán. A nyolc mérkőzésből 5 győzelem és 3 vereség volt a mérleg. Ez pedig azt jelentette, hogy a gyerekek rosszabb gólkülönbséggel szorultak a negyedik helyre. A toronymagasan kiemelkedő hazai csapat után a második helyezett csapattal egyforma ponttal végző körmendi gyerekek, egy rúgott góllal maradtak csak le a dobogóról. Ez nagyon-nagyon szép eredmény a nagyon erős mezőnyben. Csak gratulálni lehet a gyerekeknek.

FŐNIX PIROS - KÉK SÜNIK ULC     1:2 / Velekei, Szakasics/

További képek az egyesület Honlapján/Képtár/Tornák/ Székesfehérvár 2011 U-11 alatt találhatóak.

Fotó:"Pethőpapa"

A hétvégén a serdülő csapat hazai pályán fogadja a bajnokságot vezető Vasvár együttesét. Az őszi szezonban a körmendi gyerekek idegenben verték a vasvári csapatot 2:1 arányban. Reméljük tavasszal is sikerül legyőzni a vendégeket. A rangadót szombaton játszák a gyerekek Magyarszecsődön délelőtt 10 órai kezdettel