Tizenhét gólt rúgott a serdülő csapat

nyomtatási kép

BOZSIK EGYESÜLETI PROGRAM 3. TORNÁJA

Már 9:0-ra vezetett a félidőben az U-16-os serdülő csapat Rábatótfaluban bajnoki mérkőzésen. A második félidőben sem álltak meg a fiúk és további gólokat rúgtak. Így 17:0 lett a végeredmény. A csapat ezzel a győzelemmek feljött a táblázat 2. helyére. A csapatból mindenki átlagon felül focizott. Lénárt Zoltán 3, Törő Tamás 4 és Bedics Dániel 5 gólt rúgott.

RÁBATÓTFALU - KÉK SÜNIK ULC

0:17 (0:9)

Kék  Sünik ULC:

Sály Dávid - Horváth Roland -Tóth Dávid - Gaál Dávid - Bedics Dániel - Lénárt Zoltán - Farkas Ádám - Sály Péter - Törő Tamás - Horváth Dominik - Horváth Patrik

Góllövők:

Farkas Ádám, Horváth Dominik, Horváth Patrik, Sály Péter (2),

Lénárt Zoltán (3), Törő Tamás (4), Bedics Dániel (5)

Csere:

Telek Richárd, Velekei Bence, Makai Alex, Horváth Dániel

Jók:

Az egész csapat!

A serdülő csapat szombaton, 2011. október 22-én, a Vasvár csapatát fogadja hazai pályán. (Magyarszecsőd) A rangadónak beillő mérkőzés 10 órakor kezdődik majd.

Vasárnap, október 23-án kerül sor a BOZSIK EGYESÜLETI PROGRAM 3., egyben az idei év utolsó tornájára Egyházasrádocón. A mérkőzések reggel 9 órakor kezdődnek az egyházasrádóci labdarúgó pályán.

Az U-13-as csapat ezen a héten szabadnapos lesz, így nem lép pályára.