TAO pályázat 2013

Negyedik hely a bajnokok tornáján

2012. június 14. 13:12:39  nyomtatási kép

A szlovéniai Verzejben tornáznak hétvégén a gyerekek

A negyedik helyen végzett a bajnokok tornáján az U-16-os serdülő csapat Celldömölkön. a gyerekek a Celldömölkkel játszottak a döntőbe jutásért. A vezetést a körmendi gyerekek szerezték meg. Majd fordított 2:1-re a hazai gárda. A 2. félidőben egyenlítettek a fiúk. Aztán a méárkőzés végén egy vitatható büntetővel vereséget szenvedtek. A 3. helyért a Vasvár gárdájával mérkőztek, ahol 3:1 arányban maradtak alul. Ennek ellenére dicséretesen szerepeltek a gyerekek a több túlkorossal felálló megyei bajnokságban szereplő ellenfeleikkel szemben.

2012. 6. 16-án, szombaton a szlovéniai Verzejben fociznak majd az U-8 (2003/2004) és az U-10-es (2001/2002) korosztályos csapataink. A kisebbek a NK Verzej I-II, az ND Mura 05,  az NK Paloma és az  NK Sredisce ellen lépnek pályára. A nagyobbak az NK Verzej, az NK Rakican, az ND Mura 05 és a Sredisce ellen próbálnak jó eredményt elérni. A mérkőzések 9 órakor kezdődnek majd Szlovéniában.