TAO pályázat 2013

Nyert az U-18-as csapat is Bükön

2013. szeptember 02. 11:48:06  nyomtatási kép

Nádasdon játszik az U-15-ös csapat szerdán

Jól indult a mérkőzés a mmegyei U-18-as bajnokság első fordulójában Bükön. A szombaton délelőtt szép környezetben, műfüves pályán lejátszott mérkőzésen. Az első félidőben már 3:1 arányban vezetet a körmendi csapat. Aztán a 2. félidőben fljöttek a hazaiak és a mérkőzés végére kiegyenlítettek. Ekkor nagyon enerváltan játszott a csapat. Sok helyzetet kihagytak. A mérkőzés utolsó perceiben aztán megrázat magát a csapat és a végén még két gólt rúgott, begyűjtve ezzel a 3 bajnoki pontot. Társaságból Gelyányi József, Törő Tamás és Gaál Dávid játszott átlagon felül.

BÜK - KÉK SÜNIK ULC

3:5 (1:3)

Kék  Sünik ULC:

Gelányi József - Horvát Dominik - Gaál Dávid - Urbán Dominik - Lénárt Zoltán - Kardos Ádám - Horváth Dániel - Törő Tamás - Tóth Dávid - Farkas Ádám - Tóth Dávid

Góllövők:

Horváth Dominik, Kardos Ádám, Lénárt Zoltán, Törő Tamás (2)

Csere:

Veszprémi Bence, Velekei Bence, Szakasics Balázs, Telek Richárd

Jók:

Törő Tamás, Gelányi József, Gaál Dávid

Az U-15-ös csapat 2013. szeptember 4-én, szerdán a Nádasd ellen játik bajnoki mérkőzést Nádasdon. A mérkőzés 17 órakor kezdődik ajd a nádasdi labdarúgó pályán. A gyerekek a győzelem reményében utaznak majd el a 2. bajnoki találkozójukra. Erre inden esélyük meg van!