Lecsúszott a dobogóról az U-14-es csapat

nyomtatási kép
BOZSIK EGYESÜLETI HORVÁTNÁDALJÁN

Kedden a Táplánszentkereszt ellen játszott hazai pályán az U-14-es korosztály. nagyon nehéz meccsen verték a vendégeket, a második félidőben rúgott gólokkal a gyerekek. A gólkülönbség sem volt mindegy ezért görcsösen játszottak a fiúk. Aztán a 2. félidőben sikerült háromszor betalálni. A csapatból Tóth-Erdei Máté és Nagy Zsombor teljesítményét lehetett kiemelni.

KÉK SÜNIK ULC - TÁPLÁNSZENTKERESZT

3:0 (0:0)

Kék Sünik ULC:

Bíró Bálint – Herczeg Bálint – Nagy Zsombor – Tóth-Erdei Máté– Németh Bálint – Krajczár Martin – Dobos Noé –Kocsis Botond – Szilvágyi Gergő

Csere:

Molnár Levente, Herczeg Kornél, Keszán Brendon, Szemes Bence

Góllövők:

Herczeg Bálint, Kocsis Botond, Herczeg Kornél

Jók:

Tóth-Erdei Máté, Nagy Zsombor

Aztán csütörtökön elmaradt bajnokit pótoltak a gyerekek a szombathelyi KIRÁLY SZE ellen. A tét 3. hely volt a korosztályos bajnokságban. Már a döntetlen is elég volt a körmendi csapatnak a bronzéremhez. A nagyon sok hiányzóval rendelkező fiúk mindent megtettek a sikerért, de a balszerencse utolérte őket és az utolsó percben kapott góllal kikaptak 1:0 arányban. Így lemaradtak a dobogóról, pedig megérdemelték volna nagyon!

A 4. helyezett U-14-es csapat. A képről hiányzik Vargovics András, Éder Bence, Nagy Marcell, Varga Zalán, Laposa Gergő.

További képek az egyesület Honlapján/Képtár/ Bajnokik/ U-14-es bajnokság 2017 alatt találhatóak.

Vasárnap (05. 28.) lezárul az idei tavasz BOZSIK EGYESÜLETI PROGRAMJA. Az utolsó tornát az U-11-es és az U-13-as korosztály Horvátnádalján fogja teljesíteni. A mérkőzések reggel 8. 30-kor kezdődnek az U-13-as korosztálynak. Míg az U-11-es korosztály 10 órakor kezd majd.