TAO pályázat 2013






EDZÉS BESOSZTÁSOK

2019. augusztus 30. 16:14:27  nyomtatási kép
A SZEZON EDZÉS BEOSZTÁSA AZ ISKOLA KEZDÉS UTÁN

Sziasztok!

A csütörtökön véget ért a nyári felkészülés. A jövő héttől a következő rend szerint zajlanak az edzések:

Az edzések szeptember, október hónapban Alsóberkiben (rossz idő esetén Kölcsey tornaterem), novembertől-márciusig Kölcsey tornaterem, majd tavasszal újra a szabadban.

U-13-14:

kedden 14:30 és csütörtök 16:30
  1. Egyed Patrik
  2. Hajba Zoltán
  3. Misák Dominik
  4. Frühvirth Barnabás
  5. Rédecsi Milán
  6. Farkas Tamás
  7. Varga Mátyás
  8. Kraller Patrik
  9. Bődi Jószef
  10. László Csaba
  11. Kónya Péter
  12. Boros Ádám
  13. Papp Ádám
  14. Tomasics Márton
  15. Szilvágyi Márton
  16. Kovács Krisztián
  17. Nagy Bendegúz
    1. Gellisz Noel
    2. Murai Balázs
    3. Farkas Zoltán
    4. Perjési Levente
    5. Dékány Boján
    6. Gecse Áron
    7. Vilics Botond
    8. Simon Alex
    9. Kovács Olivér
    10. Simon Noel
    11. Pencz Milán
    12. Major András
    13. Nagy Vitéz Bendegúz
    14. Farkas Dániel
    15. Szabó Ádám
    16. Mészáros Máté
    17. Tordy Benedikt
    18. Zarka Dávid
    19. Wágner Bence
    20. Csapó Máté
  18. Joó Zsombor
  19. Nagy Botond
  20. Nagy Richárd

U-9-11 Kék csoport:

kedd 16:30, péntek 16:30
  1. Gellisz Noel
  2. Murai Balázs
  3. Farkas Zoltán
  4. Perjési Levente
  5. Dékány Boján
  6. Gecse Áron
  7. Vilics Botond
  8. Simon Alex
  9. Kovács Olivér
  10. Simon Noel
  11. Pencz Milán
  12. Major András
  13. Nagy Vitéz Bendegúz
  14. Farkas Dániel
  15. Szabó Ádám
  16. Mészáros Máté
  17. Tordy Benedikt
  18. Zarka Dávid
  19. Wágner Bence
  20. Csapó Máté

U-9-11 Fehér csoport:

hétfő 14:30, péntek 14:30
  1. Joó Barnabás
  2. Decsi Márk
  3. Kónya Attila
  4. Bakó Levente
  5. Körmendi Gábor
  6. Szakács Máté
  7. Kraller Noel
  8. Orbán Roland
  9. Farkas Róbert
  10. Horváth Borisz
  11. Tabi Márk
  12. Benkő Bence
  13. Horváth Noel
  14. Sövegjártó Dániel
  15. Szijjártó Levente
  16. Bakó Benedek
  17. Herceg Kornél
  18. Molnár Kende

A csoportok között ésszerű átjárás megoldható.

U-7 hétfő 17:00 (Kölcsey iskola tornaterem)

Az edzések szeptember 16-tól indulnak.

Várjuk a tavalyi óvodásokat, valamint minden focizni, mozogni szerető óvodást, akár fiú, akár lány.

Akik már Kék Sünisek:
  1. Csernyik Báliint
  2. Horváth Bálint
  3. László Bulcsú
  4. Tyahor Ármin
  5. Kraller Maxim