TAO pályázat 2013






EREDMÉNYEK

 

KÉK SÜNIK ULC

 

2009/2010 

torna

korosztály

helyezés

3. CORDIAL CUP HUNGARY ORSZÁGOS
     BAJNOKSÁG                                                
  

4-5. o.

U-11  

23.

SOMOGYI KUPA KÖRMEND

4-5. o.

U-11

1.

SOMOGYI KUPA KÖRMEND

6-7. o.

U-13

3.

GANS /Ausztria/ Nemzetközi Torna

3-4. o.

U-10

3.

SOMOGYI KUPA KÖRMEND

1-2.o.

U-9

3.

ZALAEGERSZEG

óvodások

U-7

1.

ZALAEGERSZEG

1-2.o.

U-9

1.

KÉK SÜNIK ULC NEMZETKÖZI TORNA

1-2.o.

U-9

4.

KÉK SÜNIK ULC NEMZETKÖZI TORNA

3-4.o.

U-11

2.

KÉK SÜNIK ULC NEMZETKÖZI TORNA

5-6.o.

U-13

4.

KÉK SÜNIK ULC NEMZETKÖZI TORNA

7-8.o.

U-15

2.

SÁRVÁR TEREM TORNA

1-2.o.

U-9

2.

SÁRVÁR TEREM TORNA

3-4.o.

U-11

2.

SÁRVÁR TEREM TORNA

5-6.o.

U-13

3.

SÁRVÁR TEREM TORNA

7-8.o.

U-15

2.

ZALAEGERSZEG KARÁCSONY KUPA

5-6.o.

U-13

1.

TATA-TATABÁNYA KARÁCSONY KUPA

3-4.o

U-11

2.

Futsal Diákolimpia Megyei Döntő Budapest

7-8. o.

U-15

2.

SZOMBATHELY

óvodások

U-7

3.

AUSZTRIA ILZ NEMZETKÖZI TORNA

5-6. o.

U-13

1.

LENTI NEMZETKÖZI TORNA

3-4. o.

U-11

2.

SZOMBATHELY

1-2. o.

U-8

4.

SZOMBATHELY NEMZETKÖZI TORNA

5-6. o.

U-13

2.

KÖRMEND VÁROS TORNÁJA

7-8. o.

U-15

1.

FŐNIX NEMZETKÖZI TORNA SZÉKESFEHÉRVÁR

3-4. o.

U-10

3.

2. BUDAPEST KUPA BUDAPEST

4-5. o.

U-11

8.

VASI DIÁKSPORTNAPOK SZOMBATHELY

6-7. o.

U-13

1.

DIÁKOLIMPIAI MEGYEI DÖNTŐ KÖRMEND

1-2. o.

U-9

5.

DIÁKOLIMPIAI MEGYEI DÖNTŐ CELLDÖMÖLK

3-4. o.

U-11

2.

SOMOGYI JUBILEUMI KUPA KÖRMEND

7-8. o.

U-15

2.

MEGYEI UTÁNPÓTLÁS BAJNOKSÁG

5-6-7. o.

U-13

2.

MEGYEI UTÁNPÓTLÁS BAJNOKSÁG

SERDÜLŐ

U-16

2.

DIÁKOLIMPIAI MEGYEI DÖNTŐ SZOMBATHELY

6-7. o

U-13

3.

SOPRON NEMZETKÖZI TORNA

4-5. o.

U-10

4.

BAJNOKOK TORNÁJA SZENTGOTTHÁRD MEGYEI
UTÁNPÓTLÁS BAJNOKSÁG

5-6-7. o.

U-13

1.

SZENTGOTTHÁRD NEMZETKÖZI TORNA

ÓVODÁSOK

U-7

2.

SZENTGOTTHÁRD NEMZETKÖZI TORNA

1-2. o.

U-9

3.

SZENTGOTTHÁRD NEMZETKÖZI TORNA

3-4. o.

U-11

2.

SZENTGOTTHÁRD NEMZETKÖZI TORNA

6-7. o.

U-13

1.