TAO pályázat 2013






EREDMÉNYEK

 

KÉK SÜNIK ULC

 

2008/2009

torna

korosztály

helyezés

2. CORDIAL CUP HUNGARY ORSZÁGOS BAJNOKSÁG      

4-5. o.

U-11

16.

GNAS /AUSZTRIA/     NEMZETKÖZI TORNA

3-4. o.

U-10

4.

GNAS /AUSZTRIA/     NEMZETKÖZI TORNA

1-2. o.

U-9

2.

GNAS /AUSZTRIA /   NEMZETKÖZI TORNA

4-5. o.

U-12

3.

GNAS /AUSZTRIA /   NEMZETKÖZI TORNA

6-7. o.

U-13

3.

KÖRMEND SOMOGYI KUPA

3-4. o .

U-11

1.

KÖRMEND SOMOGYI KUPA

7-8. o.

U-15

4.

SÁRVÁR

1-2. o.

U-9

1.

SÁRVÁR

5-6. o.

U-13

3.

SÁRVÁR

3-4. o.

U-11

1.

HÉVÍZ

1-2. o.

U-9

2.

HÉVÍZ

3-4. o.

U-11

3.

KÉK SÜNIK ULC NEMZETKÖZI TORNA

1-2. o .

U-9

2.

KÉK SÜNIK ULC NEMZETKÖZI TORNA

5-6. o.

U-13

4.

LENDVA / SZLOVÉNIA/    NEMZETKÖZI TORNA

1-2. o.

U-9

4.

VASVÁR ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖVETSÉG
SELEJTEZŐ

3-4. o.

U-11

2.

KÖRMEND ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖVETSÉG
SELEJTEZŐ  

1-2. o.

U-9

1.

"HURRÁSZÜNET" KÉK SÜNIK ULC KUPA KÖRMEND

1-2. o.

U-9

2.

"HURRÁSZÜNET" KÉK SÜNIK ULC KUPA KÖRMEND

3-4. o.

U-10

1.

"HURRÁSZÜNET" KÉK SÜNIK ULC KUPA KÖRMEND

1. o.

U-8

3.

KÉK SÜNIK ULC NEMZETKÖZI TORNA

3-4. o.

U-11

2.

KÉK SÜNIK ULC NEMZETKÖZI TORNA

7-8. o.

U-15

2.

KOMÁROM NEMZETKÖZI TORNA

3-4. o.

U-10

4.

VASVÁR ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖVETSÉG
SELEJTEZŐ

5-6. o.

U-13

2.

TATA NEMZETKÖZI TORNA

1-2. o.

U-9

4.

VAVSÁR DIÁKOLIMPIAI MEGYEI SELEJTEZŐ
TEREMLABDARÚGÁS

7-8. o.

U-15

1.

VASVÁR DIÁKOLIMPIA MEGYEI TEREMLABDARÚGÓ-
DÖNTŐ

7-8. o.

U-15

4.

KESZTHELY

5-6. o.

U-13

3.

AJKA

2-3. o.

U-9

1.

ILZ /AUSZTRIA/ NEMZETKÖZI TORNA

5-6. o.

U-13

2.

SZOMBATHELY ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖV.
MEGYEI DÖNTŐ

1-2. o.

U-9

2.

SZOMBATHELY ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖV.
MEGYEI DÖNTŐ

5-6. o.

U-13

3.

SZENTGOTTHÁRD ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖV.
MEGYEI SELEJTEZŐ

1-2. o.

U-9

1.

SZENTGOTTHÁRD ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖV.
MEGYEI SELEJTEZŐ

5-6. o.

U-13

1.

KÖRMEND VÁROS TORNÁJA

1-2. o.

U-8

1.

KÖRMEND VÁROS TORNÁJA

1. o.

U-7

2.

SZENTGOTTHÁRD

óvodások

U-7

2.

VASVÁR LABDARÚGÓ TORNA

1-2. o.

U-9

1.

VASVÁR LABDARÚGÓ TORNA

3-4. o.

U-11

2.

KÖRMEND VÁROS TORNÁJA

7-8. o.

U-14

1.

KÖRMEND VÁROS TORNÁJA

5-6. o.

U-12

1.

MEGYEI DIÁKSPORT NAPOK

1-2. o.

U-9

1.

MEGYEI DIÁKSPORT NAP

3-4. o.

U-11

3.

MEGYEI DIÁKSPORT NAP

5-6. o.

U-13

2.

DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ SZOMBATHELY

7-8. o.

U-15

4.

KÖRMEND VÁROS TORNÁJA

3-4. o.

U-11

2.

ZALAEGERSZEG

3-4. o.

U-11

3.

ZALAEGERSZEG

1-2. o.

U-9

3.

KÖRMEND ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖV.
MEGYEI SELEJTEZŐ

3-4. o

U-11

2.

DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ CELLDÖMÖLK

1-2. o.

U-9

1.

DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ SÁRVÁR

 3-4. o.

 U-11

 2.

DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ CELLDÖMÖLK

5-6. o.

U-13

2.

RÉPCELAK ISKOLAI GYERMEKLABDARÚGÓ SZÖV.
MEGYEI DÖNTŐ

5-6. o.

U-13

2.

DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ FONYÓDLIGET
I.korcsoport

1-2. o.

U-9

4.

DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ FONYÓDLIGET
II. korcsoport

3-4. o.

U-11

19.

U-13-AS MEGYEI LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG

5-6. o.

U-13

1.

U-16-OS MEGYEI LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG

SERDÜLŐ

U-16

1.

KÖLYÖK-LIGA BAJNOKSÁG

1-2.o.

U-9

2.

KÖLYÖK-LIGA BAJNOKSÁG

3-4.o.

U-10

2.

BAJNOKOK TORNÁJA CELLDÖMÖLK

5-6.o.

U-13

3.

PITTENCUP AUSZTRIA NEMZETKÖZI TORNA

2-3.o.

U-9

6.

BAJNOKOK TORNÁJA SZOMBATHELY

SERDÜLŐ

U-16

2.

SZENTGOTTHÁRD NEMZETKÖZI TORNA

4-5-6.o.

U-12

3.

SZENTGOTTHÁRD NEMZETKÖZI TORNA

6-7.o.

U-13

3

SZENTGOTTHÁRD NEMZETKÖZI TORNA

óvodások

U-7

1.