Fontos győzelem az U-13-as bajnokság nyitányán

2008-04-03 13:40:48

Újabb nehéz mérkőzés a serdülő bajnokságban

Szerdán megkezdődött az U-13-as (1995) bajnokság tavaszi menete. A Kék Sünik ULC - Körmendi FC csapata a Sárvár együttesét fogadta hazai pályán. Már az első percekben gólt rúgott a körmendi csapat, amit a félidő végéig meg is tartott. Ebben a szakaszában a mérkőzésnek a vendégek a bekapott gól ellenére jobban játszottak. A második félidőben aztán ki is egyenlítettek egy jogos büntetővel. Innentől kezdve azoban magához tért a Kék Sünik ULC és magabiztosan  nyerte a mérkőzést 3:1 arányban. A csapatból kiemelkedett Szakály Dávid, Dedics Alex, Balogh Bence és Lengyel Bence játéka. Győzelmével a csapat továbbra is a bajnokság esélyesének számít.

KÉK SÜNIK ULC-KÖRMENDI FC-SÁRVÁR FC

3:1 (1:0)

Vezette: Gérnyi Péter

Kék Sünik ULC:

Szakály D., Kis-Nemes M., Dedics A., Kövesi J., Horváth A., Francz D., Lengyel B., Hegedűs M., Bedics D., Papp A.

Csere: Farkas M., Balogh B., Doktor I., Horváth M., Tompa D.

Góllövők: Hegedűs M., Horváth A., szakály D.

A Kék Sünik ULC-AVIA serdülő csapata a sorsolás szeszélye folytán újabb rangadót játszik ezúttal Nemeskoltán. A mérkőzés tétje továbbra is a bajnoki cím. A mérkőzés szombaton 14 órakor kezdődik