Nehéz siker a bajnoki nyítányon

2009-03-21 13:23:05

Könnyű győzelemnek indult, nehéz lett a vége

Elkezdődött a serdülő bajnokságban a tavaszi szezon. A listavezető Kék Sünik ULC-AVIA serdülő csapata a Rum capatát fogadta hazai pályán. Az őszi bajnoki sorozatban a körmendi gárda könnyen nyert Rumban (10:4). A mostani meccsre azonban már egy átalakult vendéggárda érkezett. A tabella  Középmezőnyében tartozkodó ellenfél fizikai fölényben volt, hiszen a megyei elő osztályú ifjúsági csapatra építkeznek. Ennek ellenére már az első félidő elején két gyors gólt rúgott a körmendi csapat a viharos időben rendezett találkozón. További gólok is születhettek volna, ha jobban koncentrálnak a gyerekek. A második félidőben aztán a szél ellen is harcolni kellett, így a végére egy gólra feljött a vendégcsapat. De a győzelmet megérdemelten a listavezető szerezte meg. A csapatból Kis-Nemes Máté, Dedics Alex, Vilics Bálint és Nagy Patrik játszott jobban. Mind a két gólt Fenyvesi Miklós szerezete. Külön meg kell dicsérni Lénárt Zoltánt, aki most állt először  csapat kapujában. Kisebb hibák ellnére jól teljesített.