Harmadik hely a jubileuni Somogyi Kupán

2019-11-04 11:50:09

U-14-es bajnoki Vasváron, BOZSIK Szentgotthárdon

3. helyezést ért el a Kölcsey Iskola U-11-es csapata a Somogyi '45 - SPORT36 jubileumi labdarúgó tornán, Körmenden! 2019. október 25-én, pénteken az MTE-pályán a SZAKASICS ZOLTÁN által vezetett, KÓNYA ATTILA, JOÓ BARNABÁS, DECSI MÁRK, BAKÓ LEVENTE, KRALLER NOEL, FARKAS RÓBERT, SZIJJÁRTÓ LEVENTE, HORVÁTH NOEL összeállítású kék-fehér alakulat mérlege: 5 mérkőzésen 3 győzelem és 2 vereség. A Kölcsey Iskola csapata az Őriszentpéter (3:0), a Nádasd (2:0), a Somogyi-Olcsai (0:2), a Vasvár (2:0) és a Szentgotthárd (0:1) elleni eredményeivel 9 ponttal zárta a tornát. A Kölcseys 7 rúgott gól megoszlása: Kraller 4, Farkas 3 találat. A csapatból betegség miatt Orbán Roland hiányzott. A torna legjobb kapusa Kónya Attila lett! Gratulálunk!

A szünet előtti szombaton a BOZSIK EGYESÜLETI PROGRAM utolsó 4. tornájára került sor Szentgotthárdon az U-7-9-es korosztálynak. A gyerekek egyre jobban játszottak.

Az U-9-es korosztály

Az U-7-esek egyik csapata

Az U-7-esek másik csapata

További képek az egyesület/Honlapján(Képtár/NUPI/ BOZSIK Szentgotthárd 2019. ősz 4. torna U-7-9 alatt találhatóak.

Az elmúlt héten a szünetben elmaradt az U-14-es bajnokságban a korosztályos csapatnak a bajnoki találkozója a Csákánydoroszló ellen. Pótlása 2019. november 12-én, kedden lesz az Alsóberki labdarúgó pályán 14. 30-kor.

Szerdán az U-14-es csapat Vasváron lép pályára 14- 30-as kezdettel. (11. 06.)

Szombaton (11. 09.) az ősz utolsó BOZSIK EGYESÜLETI TORNÁJA lesz Szentgotthárdon az U-11- és az U-13-as korosztálynak.