Újabb vereség az U-14-es bajnokságban

2021-11-05 10:25:47

BOZSIK U-7-9, FUTSAL U-9

U-14-BAJNOKI

Sajnos nem sikerült a bravúr a Szentgotthárd ellen a korosztályos bajnokságban hazai pályán. Hiába játszottak jobban a fiúk. Sajnos figyelmetlenség miatt elkerülhető gólt kaptak az első félidőben. Majd a 2. félidőben sem találtak fogást az ellenfélel, így 2:0 arányban kikaptak.

Kék Sünik ULC:

Tomasics Márton - Simon Noel ( Németh Dániel), Joó Barnabás, Bakó Levente - Perjési Levente - Nagy Botond (Simos Alex), Nagy Bendegúz, Farkas Róbert (Tollár Levente) - Farkas Zoltán (Csapó Levente)

A hétvégén gazdag programja lesz a korosztályos csapatoknak. Az U-11-es korosztály megkezdi a futsal bajnokságot (szombat) Szombathelyen. A mérkőzések az Oladi tornateremben lesznek és 10. 00 órakor kezdődnek majd.

Vasárnap (11. 07.) az ILLÉS AKADÉMIÁN rendezik az U-7-9-es idei utolsó  BOZSIK EGYESÜLETI PROGRAMJÁT.
Az U-9-es korosztály 9. 00 órakor, az U-7-es korosztály 10. 30-kor kezd majd!